Załóż firmę w AIP WSISiZ!
5 Edycja Konkursu na Biznesplany
Cambridge Python
Obecnie znajdujesz się: Strona główna / AIPtech / AIP WSISiZ / Firmy / Indeks

Active Group

Dodane przez: Piotr Nowiński, wtorek, 25 wrzesień 2007

Zajmujemy się organizacją imprez, eventów, szkoleń m.in. Integracyjnych, wyjazdów, jak również pośrednictwem pracy. Staramy się sprostać potrzebom rynku ciągle rozbudowując zaplecze naszej firmy i udoskonalając nasze usługi.

Nasze sukcesy poparte są wieloletnim doświadczeniem jej pracowników i założycieli. Active Group zajmuje się wszystkim co jest związane ze zdrowym i aktywnym trybem życia. Działamy w kilku płaszczyznach. Chcemy, by każda osoba, której świadczymy nasze usługi w przyszłości z radością i uśmiechem na twarzy wspominała czas spędzony z nami.

Kreujemy 3 marki:
Marka Business zajmuje się organizacją: konferencji, spotkań firmowych, szkoleń, seminariów, warsztatów, imprez okolicznościowych, turystyki biznesowej, targów, wystaw, wernisaży, aukcji oraz pokazów i prezentacji.

Marka Fun to usługi eventowe i organizacja: imprez tematycznych, wyjazdów integracyjno-rekreacyjnych, pikników, festynów, gier i zabaw team buildingowych.

Marka Consulting skupia się na prowadzeniu szkoleń miękkich dla pracowników firm m.in. w zakresie technik sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji, komunikacji interpersonalnej i autoprezentacji.

Active Group
www.activegroup.com.pl
Tel.: +48 507 458 279
E-mail: adam@activegroup.com.pl
ul. Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

Karteczki WSISiZ

Dodane przez: Piotr Nowiński, wtorek, 25 wrzesień 2007

Przedmiotem działalności firmy jest: projektowanie, ręczny wyrób i sprzedaż galanterii papierniczej. Moje produkty to ręcznie wykonane zaproszenia ślubne, zaproszenia na chrzest, komunię, podziękowania, winietki, zawieszki na alkohol, karty świąteczne. Rękodzieło to moja pasja, dlatego wszystko, co robię dopracowane jest do ostatniego szczegółu.

Korzystam z najlepszej jakości materiałów - eleganckich papierów, suszonych owoców i kwiatów, koralików, bibuły, rafii, dodatków pasmanteryjnych. Współpracuję z najlepszymi dystrybutorami, sama też staram się zawsze "o krok" wyprzedzać konkurencję.

Zamawiając u mnie masz gwarancję zakupu unikalnych, oryginalnych i eleganckich wzorów w korzystnej cenie.

Motto, które przyświeca mojej pracy to: "Pomysły kształtują przyszłość".
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą - na pewno znajdziesz to, czego szukasz!

Moja strona internetowa: www.karteczki.eu.

Spraw, by Twoi goście poczuli się wyróżnieni i wyjątkowi.

Karteczki WSISiZ
www.karteczki.eu
Tel.: +48 600 519 164
E-mail: karteczki@gmail.com
ul. Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

OFF Studio WSISiZ

Dodane przez: Piotr Nowiński, wtorek, 25 wrzesień 2007

Nasza firma OFF Studio zajmuje się sprzętem audio, jego produkcją, importem, eksportem oraz usługami z tym związanymi. Nasz młody kompetentny zespół odpowie na każde zapotrzebowanie klienta i pomoże w realizacji marzeń naszych klientów o sprzęcie audio.

OFF Studio WSISiZ
www.offstudio.pl
Tel.: +48 602 136 106
E-mail: m.pindelski@offstudio.pl
ul. Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

Aptor WSISiZ

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, środa, 7 listopad 2007

Firma zajmuję się tworzeniem oprogramowania, specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących wspomagania procesów zarządzania produkcją. Działalność skupia się na dwóch aspektach:

 • tworzeniem rozwiązań na zamówienie klienta
 • tworzeniem „gotowych” rozwiązań, które w trakcie wdrożenia dostosowywane są do specyfiki branży oraz wymagań przedsiębiorstwa.

Zespół tworzony przez dwa pokolenia programistów/analityków:

 • młodego pełnego nowych pomysłów i świeżego podejścia
 • doświadczonego, które na tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych w sektorze produkcji spędziło kawałek życia opierając się na ideach MRP / MRPII / ERP / MES / SCM realizuje misję firmy mówiącą:
  „To da się zautomatyzować”

Aptor WSISiZ
www.aptor.pl
Tel.: +48 515 229 780
E-mail: moroz44@o2.pl
ul. Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

TAStudios

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, środa, 7 listopad 2007

TitaniumAngel Group świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa i konsultingu, programowania systemów CMS, CRM, B2B, B2C i pochodnych, jak również wszelkich opracowań graficznych - w tym projektowania witryn internetowych. Złożona i szeroka oferta przedsiębiorstwa skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

TAStudios
www.tagroup.pl
Tel.: +48 515 229 781
E-mail: piotr.nowinski@tagroup.pl
ul. Gizów 6, pok. 231
01-248 Warszawa

Tatarakowa Manufaktura WSISiZ

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, poniedziałek, 19 listopad 2007

Tatarakowa Manufaktura realizuje cele związane z promocją kultury i sztuki oraz popularyzacją inwestycji i działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Drogą ich osiągnięcia jest m.in. prowadzenie działalności promocyjnej, informacyjnej i wydawniczej w zakresie współczesnej twórczości wizualnej; organizacja i produkcja przedsięwzięć artystycznych i naukowych; współpraca ze środowiskami artystycznymi, instytucjami i organizacjami zainteresowanymi sztuką współczesną, rękodziełem artystycznym i szeroko pojętą ekologią. Tatarakowa Manufaktura pragnie zaproponować warszawskim środowiskom biznesowym możliwość wyjątkowo medialnej, wywołującej bardzo pozytywne skojarzenia oraz dodatkowo pożytecznej dla mieszkańców Warszawy formy reklamy.

Obecnie główną działalnością firmy jest organizacja Akcji Warszawskie Platany Biznesu.

W centrum Warszawy posadzone zostaną dorodne, kilkumetrowe platany, z których każdy ufundowany będzie przez jakąś firmę. Pod każdym drzewem zainstalujemy tabliczki informujące o firmie fundujące danego platana. Poprzez akcję Warszawskie Platany Biznesu pragniemy przywrócić Warszawie te piękne, królewskie drzewa oraz umożliwimy właścicielom mazowieckich firm „zapuszczenie korzeni w Stolicy” co stanie się okazją do edukacji i popularyzacji zachowań proekologicznych wśród osób zarządzających przedsiębiorstwami oraz umożliwi im upamiętnienie działalności firm na długie lata. O prestiżowej stronie naszej akcji może świadczyć celowo zawężona do 30 sztuk ilość drzew oraz staranny wybór miejsca ich posadzenia. Akcja zwieńczona zostanie Galą na którą zaprosimy ok. 100 gości.

Zamysłem organizatorów jest aby akcja Warszawskie Platany Biznesu stała się imprezą cykliczną, powtarzaną 2 razy w roku, podczas wiosennych i jesiennych nasadzeń. Imprezą na stałe wpisaną w kulturalny kalendarz stolicy.

Tatarakowa Manufaktura WSISiZ
www.warszawskieplatany.pl/
Tel.: +48 691 019 112
E-mail: biuro@tatarakowa.pl
ul. Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

Malal IT Solutions

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, wtorek, 20 maj 2008

Firma Thesis.pl koncentruje się na reklamowych rozwiązaniach dla e-biznesu. W swojej ofercie proponuje usługi zarówno dla klientów korporacyjnych jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Zatrudnia specjalistów z różnych dziedzin reklamy internetowej, którzy dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu zawodowemu, gwarantują usługi najwyższej jakości.

Thesis.pl
www.thesis.pl
Tel.: +71 363 56 64
E-mail: thesis@thesis.pl
ul. Bukowskiego 178/2
52-418 Wrocław

Abcx

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, wtorek, 20 maj 2008

Thesis.pl jest firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu marketingu i reklamy.

Specjalizacją firmy jest marketing oraz reklama w Internecie.

Zakres naszych działań:

 • kampanie reklamowe w Internecie.
 • kompleksową wizualizację firmy (wizytówki, dokumenty firmowe, oferty, itp.)
 • tworzenie nowej grafiki na istniejących serwisach WWW
 • Marketing internetowy
 • reklamę internetową
 • pozycjonowanie w Google
 • szybkie i skuteczne pozyskiwanie klientów
 • propozycje promocji firmy B2B oraz B2C
 • propozycje promocji firmy B2B oraz B2C
 • targetowane rozwiązania kampanii reklamowych
 • przeróbki graficzne zdjęć
 • niekonwencjonalna i skuteczna promocja firmy

Wykonanie projektu oraz konsulting w zakresie projektu gratis.

Abcx
www.abcx.pl
Tel.: 0-600-530-515
E-mail: abcx@abcx.pl
ul. Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

wakacyjny.pl

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, wtorek, 20 maj 2008

Głównym źródłem dochodu będzie serwis wakacyjny.pl, który istnieje w sieci od 10 miesięcy. Umożliwia on płatne umieszczanie reklam obiektów noclegowych w Polsce. Chciałbym stworzyć także dział oferujący reklamę w internecie dla branży turystycznej. Tworzenie stron www, pozycjonowanie, reklama, tłumaczenia. W dalszej przyszłości zakładam stworzenie serwisu studenckiego pod domeną 7k.pl oraz fotobloga pod domeną 00.pl

wakacyjny.pl
www.wakacyjny.pl
Tel.: 0-510-429-802
E-mail: pawele@tlen.pl
ul. Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

QUERCUS

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, wtorek, 20 maj 2008

QUERCUS to firma doradczo – szkoleniowa. Jesteśmy zespołem ludzi, który wypracowujenowe rozwiązania dla społeczno – gospodarczego rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Naszym celem jest poprawa standardów życia i pracy w jak najszerszym obszarze. Nie boimy się wyzwań ani nowatorskich rozwiązań. Wprowadzamy je odważnie w życie realizując swoją misję.

QUERCUS
www.doradztwo-szkolenia.pl
Tel.: 0-607-607-985
E-mail: quercus@doradztwo-szkolenia.pl
ul. Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

Body-chillout

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, wtorek, 20 maj 2008

Body-chillout to firma działająca na 2 płaszczyznach. Pierwsza to usługi przeznaczone dla firm - krótki masaż w miejscu pracy. Druga natomiast skierowana jest dla klientów prywatnych w ich domach - masaż relaksujący/leczniczy w miejscu zamieszkania klientów.

Body-chillout

Tel.: 0-886-867-705
E-mail: blitz000@poczta.onet.pl
ul. Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

JGŻ Partners

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, poniedziałek, 2 czerwiec 2008

Przedmiotem działalności firmy będzie prowadzenie portalu internetowego skierowanego do młodzieży i ściśle tworzonego przez młodzież. Stworzony poprzez te działania serwis stanie się alternatywnym miejscem dla ludzi znudzonych banalną informacją Firma powstanie we współpracy z dwoma innymi osobami, także studentami, będącymi moimi wspólnikami. Bazując na naszej pasji, którą są komputery i internet oraz zapałowi będziemy w stanie sprostać wyzwaniom jakie nas czekają przy zakładaniu własnej firmy.

JGŻ Partners

Tel.: 0-509-202-394
E-mail: grzeszes@wit.edu.pl
ul. Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

FOIP

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, poniedziałek, 14 lipiec 2008

Firma FOIP zajmuje się sprzedażą akcesoriów VoIP takich jak: telefony VoIP, bramki VoIP, routery VOIP, centrale telefoniczne a także karty do asterisk. Oferujemy także wdrażanie technologii VoIP do Twojego biura. Zajmujemy się także konfiguracją central telefonicznych asterisk.

FOIP
www.voipsklep.pl
Tel.: +48 501 141 104
E-mail: admin@voipsklep.pl
ul. Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

DAP Studio

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, poniedziałek, 14 lipiec 2008

DAP Studio to profesjonalne studio poligraficzno-marketingowe zajmujące się tworzeniem systemów identyfikacji wizualnej, projektowaniem stron internetowych, tworzeniem reklam wewnętrznych i zewnętrznych przede wszystkim dla branży medycznej, lecz nie tylko. Projektujemy: foldery reklamowe i informacyjne, ulotki, broszury, plakaty, kalendarze i wiele innych. Ponadto zajmujemy się tworzeniem multimedialnych reklam wewnętrznych (prezentacje multimedialne, reklamy audio-wizualne), gadżetów reklamowych, sprzedażą materiałów biurowych i sprzętu komputerowego.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów stale powiększając naszą ofertę i realizując indywidualne zamówienia w oparciu o wyjątkowe potrzeby klientów. Posiadamy doświadczenie w realizowaniu projektów poligraficzno-marketingowych dla branży medycznej.

DAP Studio
www.dap-studio.pl
Tel.: +48 697 577 077
E-mail: a.wojcik@dap-studio.pl
ul. Braci Wagów 11/66
02-791 Warszawa

Sukces PRO

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, piątek, 25 lipiec 2008

Zajmujemy się organizacją szkoleń biznesowych. Popularyzujemy wartościową i praktyczną wiedzę, m.in. poprzez serwis http://aktywa.biz . Tworzymy także aplikacje internetowe dla przedsiębiorców, takie jak komponent powitań głosowych na WWW, czy system personalizacji stron.

Sukces PRO
m.toczyski@aktywa.biz
Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

SOURCECORE

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, piątek, 8 sierpień 2008

Profesjonalnie zajmujemy się tworzeniem stron, kreowaniem wizerunku firmy w Internecie, skryptów, grafiki oraz prezentacji multimedialnych. Tworzymy system umożliwiający łatwe i szybkie tworzenie stron firmowych - wystarczy 10 min. a Twoja atrakcyjnie wyglądającą i zgodna ze standardami strona może być już w Internecie. Dla bardziej wymagających klientów mamy atrakcyjną cenowo ofertę. Nasze usługi stoją na najwyższym poziomie a produkty spełniają normy międzynarodowe (standardy: XHTML, CSS, WAI). Prowadzimy autorskie innowacyjne serwisy Internetowe.

Zapraszam do zapoznania się z Naszą dokładną ofertą na stronie: www.sourcecore.pl

Oto pozostałe dane kontaktowe:
Gadu-gadu: 339885
Skype: sourcecore
Jabber: kontakt@sourcecore.pl

SOURCECORE
www.sourcecore.pl
Tel.: +48 510 424 368
E-mail: kontakt@sourcecore.pl
ul. Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

GSMdirect.pl

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, czwartek, 11 wrzesień 2008

Początkowa działalność firmy GSMdirect.pl to sprzedaż telefonów komórkowych oraz akcesoriów GSM na portalach aukcyjnych. Docelowo firma będzie oferować telefony komórkowe, akcesoria GSM, content mobilny (dzwonki, tapety, gry) oraz możliwość doładowania kont pre-paid poprzez sklep internetowy www.gsmdirect.pl .

GSMdirect.pl
www.gsmdirect.pl
Tel.: +48 503 155 402
E-mail: info@gsmdirect.pl
Gizów 6, pok. 232
01-248 Warszawa

FlexyMind

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, czwartek, 11 wrzesień 2008 Prowadzenie oraz rozwój już istniejących serwisów internetowych, oraz tworzenie nowych projektów nie tylko na własny użytek.

FlexyMind

Tel.: +48 504 838 925
E-mail: michal@6pl.pl
ul. Gizów 6 pok. 232
01-248 Warszawa

SeCare

Dodane przez: Dział PR, czwartek, 9 październik 2008

SeCare jest firmą świadczącą usługi na płaszczyźnie ogólnie pojętego bezpieczeństwa IT oraz analizy administracyjno-konfiguracyjnej urządzeń serwerowych i systemów storage. Zajmuje się przeprowadzaniem kompleksowych audytów infrastruktury IT oraz ochronności informatycznej, w tym systemów wykrywania włamań oraz systemów prewencji włamań, a także analizy ruchu sieciowego.

Zakres działań obejmuje testy penetracyjne, przeprowadzane zgodnie z międzynarodowymi metodykami oraz według opracowań autorskich, technikami black-box, white-box oraz grey-box, mając na celu identyfikację podatności systemów bezpieczeństwa i wdrożonych polityk oraz identyfikację obszarów wymagających zabezpieczeń, w tym podatności typowo technicznych (IT) jak i podatności wycieku informacji w oparciu o ataki socjotechniczne.

Testy te dotyczą min. następujących zagadnień:

 • Information Gathering,
 • Network Mapping,
 • Vulnerability Identification,
 • Vulnerability Research,
 • Penetration,
 • Privlege Escalation,
 • Enumerating,
 • Maitaining Access,
 • DoS & DDoS Test.

SeCare przeprowadza testy pojedynczych urządzeń jak i całych sieci (LAN/MAN/WAN w tym w technologiach WiMAX oraz WiFi), dokonując przy tym analizy pojedynczych usług jak i całych pakietów i platform komunikacyjnych.

Firma ta świadczy usługi analizy skuteczności wdrożonych procedur bezpieczeństwa, jakości procedur reagowania kryzysowego, zgodności bezpieczeństwa systemu informatycznego oraz teleinformatycznego z wymaganiami przepisów prawa, rekomendacjami producentów oprogramowania, zaleceniami "best-practices", a także prowadzi analizy zgodności z normami międzynarodowymi.

SeCare zapewnia również wsparcie oraz konsulting na płaszczyźnie bezpieczeństwa IT oraz prowadzi szkolenia min. w zakresie: Wykrywania oraz Identyfikacji Włamań, Metodologi Penetracyjnych, Systemów i Technik Wykrywania Włamań oraz Prewencji Włamań (IDS/IPS/NIDS/HIDS/LIDS), Audytów Bezpieczeństwa, Audytów Ochronności Informacji, Zagadnień Security Data Visualization oraz Security Improve Methodologies, Zagadnień ataków IT (CEH) a także z zakresu Computer Forensics - Informatyki Śledczej.

SeCare
secare.pl
Tel.: +48 880 266 997
E-mail: info-pl@secare.pl; info-en@secare.pl
ul. Gizów 6 pok. 232
01-248 Warszawa

Overeurope

Dodane przez: Dział PR, czwartek, 6 listopad 2008

Firma Overeurope zajmuje się tworzeniem aplikacji wspierających Polską turystykę. Naszymi produktami są serwisy internetowe:

 • Wyrwij się (http://wyrwijsie.pl) - Polska baza turystyczna promująca obiekty noclegowe, gastronomiczne i rozrywkowe.
 • Moja mapka (http://mojamapka.pl) - aplikacja pozwalająca na stworzenie mapy i zamieszczenie jej na własnej stronie internetowej.

Dodatkową zaletą jest wybór infrastruktury, która ma pojawić się w okolicy naszych lokalizacji. Do wyboru mamy infrastrukturę noclegową, gastronomiczną i rozrywkową oraz bankomaty. Przewidujemy szybki wzrost możliwości o dodatkowe kategorie.

Overeurope
www.overeurope.eu
Tel.: +48 664 998 710
E-mail: grzelakj@wit.edu.pl
ul. Gizów 6
01-248 Warszawa