Załóż firmę w AIP WSISiZ!
5 Edycja Konkursu na Biznesplany
Cambridge Python
Obecnie znajdujesz się: Strona główna / News / Warsztat "Praca Coacha"

Warsztat "Praca Coacha"

Dodane przez: Dział PR, niedziela, 15 marzec 2009

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem
zaprasza na warsztat pt

„Praca Coacha”Odbędzie się on
25 kwietnia 2009 w godz. 10:00 – 14:00
w budynku Wyższej Szkoły Zarządzania personelem
ulica Dereniowa 52/54, Sala Konferencyjna

W ostatnim czasie na rynku pojawia się coraz więcej ofert dotyczących coachingu. Może to rodzić różnego typu pytania. Kim jest coach i jaka jest jego rola? Czy jest to metoda, styl pracy czy zawód? Warsztat pozwoli uzyskać wiedzę na temat tego czym jest coaching, czym różni się od innych form rozwoju, jak przebiega proces coachingu, w jakich obszarach można i warto go stosować, jakie są korzyści z coachingu dla klienta. Opowiemy także o tym, jaka jest specyfika tej pracy, jakie profesjonalny coach powinien mieć kompetencje , jaką wiedzę, gdzie może ją zdobyć, jakie należy skończyć szkoły, gdzie odbyć przydatne kursy. Warsztat będzie również okazją do bezpośredniego doświadczania coachingu w formie mini-sesji.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego osoby chętne do udziału w zajęciach prosimy o zapisy, które zostaną uruchomione miesiąc przed warsztatem.

Szkolenie poprowadzi:
Anna Tychmańska – Wykładowca WSZP, Coach, Doradca Zawodowy, Trener

Koszt:
Warsztaty są bezpłatne

Zgłoszenia:
Rejestracji na zajęcia można dokonać wyłącznie on-line na stronie: www.warsztaty.wszp.edu.pl tam także można znaleźć więcej informacji na temat warsztatów oraz osób je prowadzących.