Załóż firmę w AIP WSISiZ!
5 Edycja Konkursu na Biznesplany
Cambridge Python
Obecnie znajdujesz się: Strona główna / AIPtech / AIP WSISiZ / Kadra / Dział Szkoleń

Dział Szkoleń

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, niedziela, 16 listopad 2008

Dział Szkoleń w AIP WSISiZ zajmuje się:

  • organizacją szkoleń dla firm pracujących w Inkubatorze, pracowników studentów zarejestrowanych w Biurze Karier SUKCES
  • organizacją warsztatów, wykładów, spotkań, konkursów
  • organizacją konsultacji eksperckich
  • sporządzeniem ankiet jakości i preferencji
  • poszukiwaniem firm pragnących przeprowadzić szkolenia.

Pracownicy Działu Szkoleń AIP WSISiZ:

Małgorzata Wiśniewska

koordynator działu
E-mail: malgorzata.wisniewska@aiptech.pl
Tel: +48 502 276 783

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji Marketing i Zarządzanie. Ukończyła również Handel Zagraniczny w Policealnym Studium Administracji Handlu i Języków Obcych Fundacji „Ogrodowa”. Skuteczna i energiczna Koordynatorka projektów szkoleniowych i logistycznych w firmach z branży IT. Lubi pracować w grupie bo wierzy, że razem można osiągnąć zdecydowanie więcej. Posiada poczucie humoru i uśmiech, które towarzyszą jej w życiu na co dzień. Preferuje zdrowy i sportowy styl życia m.in. uwielbia jeździć na nartach i fitness. Prywatnie gdy tylko może uczestniczy w przedsięwzięciach non-profit czego dowodem jest udział w akcjach społecznych typu Ecco Walkathon.

Krystian Kamiński

E-mail: krystian.kaminski@aiptech.pl
Tel: +48 504 210 280

Kończę właśnie Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i aktywnie poszukuje nowych wyzwań. Nie poddaje się nudzie i monotonii życia codziennego. Od dawna wiedziałem, że moją pasją są ludzie i wszystkie aspekty związane z życiem społecznym. Stąd wziął się wybór kierunku studiów i ścieżka związana z szeroko pojętym HR’em. Chciałbym, aby moja praca przyczyniała się zawsze do tego, żeby życie innych ludzi stawało się lepsze. Wiem, że to ambitny cel, ale jestem głęboko przekonany, że pomagając szukać właściwej ścieżki innym, odnajdę swoją własną. Poza aspektem szkolnym i zawodowym interesuje się fantastyką i grami fabularnymi oraz działam w grupie S.P.A.R.T.A, zrzeszającej pasjonatów ASG (Air Soft Gun).

Eliza Bujmiła

E-mail: eliza.bujmila@aiptech.pl
Tel: +48 504 594 201

Młoda, energiczna, enigmatyczna. Absolwentka: politologii w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu oraz studentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku socjologia. W ramach zainteresowań poszerzam szeroko pojętą wiedzę z zakresu rozwiązywania konfliktów alternatywnymi metodami, co skłonił mnie do zrobienia uprawnień mediatora sądowego w Studium Prawa Europejskiego. Mój życiorys jest równie barwny jak wielość doświadczeń, które do tej pory zyskałam – pracowałam w Zespole Prasowym Komendy Wojewódzkiej w Opolu, w Radiu Opole jako new’s dziennikarz, sprzedawca bezpośredni, telefoniczny doradca klienta, ale również przy realizacji projektów badawczych i naukowych. Zdobyte doświadczenie pozwala mi patrzeć na ludzi wielowymiarowo, a prze to lepiej ich rozumieć. Duch młodości każe zmierzać mi się z nowymi wyzwaniami, jednym z nich jest nauka jazdy na snowboardzie. Ale to dopiero początek...:)