Załóż firmę w AIP WSISiZ!
5 Edycja Konkursu na Biznesplany
Cambridge Python
Obecnie znajdujesz się: Strona główna / AIPtech / Media o AIP / Media o AIP 13-19 września 2008 r

Media o AIP 13-19 września 2008 r

Dodane przez: Dział PR, wtorek, 30 wrzesień 2008

Małe firmy sercem gospodarki

Uczestnicy panelu "Droga do Europy przedsiębiorczej", który miał miejsce podczas XVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy zastanawiali się nad barierami powstrzymującymi rozwój przedsiębiorczości. Zauważono, że nie tylko zagmatwane prawo przeszkadza firmom w rozwoju ale i społeczna nieufność.

Zobacz!

Rzeczpospolita,13.09.2008

Domowy salon

AIP w Toruniu organizuje akcje "Zaprojektujemy Twoje Wnętrze". Swoje możliwości i talent zaprezentują artyści z Wydziału Sztuk Pięknych UMK a jednocześnie młodzi przedsiębiorcy, którzy założyli firmy w toruńskim inkubatorze.

Zobacz!

Gazeta Pomorska, 15.09.2008

Ulga,która pomaga stanąć na nogi

Ulga ZUS dla początkujących przedsiębiorców obowiązuje od 2005 roku i wynosi ok. 300 zł. Pomysł zmniejszenia stawi na pierwsze dwa lata działalności gospodarczej wyszedł ze Studenckiego Forum BCC.

Zobacz!

Gazeta Wyborcza, 16.09.2008

Studiuj aktywnie

Przy Uniwersytecie Gdańskim działa Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, który pomaga trójmiejskim studentom w wystartowaniu z pierwszym biznesem. Przez dwuletni okres preinkubacji nie trzeba się martwić o ZUS i inne "koszmary".

Zobacz!

Gazeta Wyborcza, 16.09.2008

Wirtualny biznes za euro

AIP Consulting organizuje cykl 8 konferencji poświęconych pozyskiwaniu środków na finansowanie e-biznesu.

Zobacz!

Metro, 17.09.2008

Uczelnie jednoczą siły

Wydział Zarządzania UW przeprowadził szkolenia z funduszy europejskich. Jak mówi profesor Alojzy Nowak studenci już sami pozyskują środki unijne – jedni na praktyki, inni na prowadzenie akademickiego inkubatora przedsiębiorczości.

Zobacz!

Tygodnik Płocki, 17.09.2008

Pomogą Ci dobrać meble do Twojego mieszkania

Zapowiedź akcji "Zaprojektujemy Twoje Wnętrze" zorganizowanej przez toruński inkubator oraz Galerię Wnętrz AMC. Studenci Wydziału Sztuk Pięknych h UMK,którzy w ostatnich miesiącach założyli swoje firmy w inkubatorze,zaprezentują swoje talenty.

Zobacz!

Gazeta Pomorska, 18.09.2008

Za działalność pro publico bono

Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy od wielu lat wspiera akcje charytatywne. Kancelaria współpracuje także z Fundacją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Zobacz!

Gazeta Prawna, 18.09.2008

Zostań biznesmenem

AIP Consulting organizuje cykl spotkań poświęconych finansowaniu e-biznesu. Materiał jest zapowiedzią drugiego spotkania na WSHiP Łazarski.

Zobacz!

Gazeta Wyborcza, 19.09.2008

Jak zdobyć milion na firmę.

Cykl ośmiu spotkań zorganizowanych przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości poświęconych jest finansowaniu e-biznesu. Spotkania odbędą się jeszcze w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Lublinie.

Zobacz!

Gazeta Bankowa, 19.09.2008