Załóż firmę w AIP WSISiZ!
5 Edycja Konkursu na Biznesplany
Cambridge Python
Obecnie znajdujesz się: Strona główna / AIPtech / Media o AIP / Media o AIP 1-27 sierpnia 2008 r

Media o AIP 1-27 sierpnia 2008 r

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, czwartek, 11 wrzesień 2008

Usługi w Polsce!

Pod taką nazwą odbyła się w dniach 5-6 czerwca 2008 roku Konferencja Naukowa, w której organizatorami były dwa ośrodki naukowe z Poznania i Szczecina. Jeden z paneli dotyczył między innymi roli AIP w rozwoju sektora usług..

Zobacz!

Marketing i rynek, 01.08.2008

Pączkowanie w AIP.

Rozmowa z Dariuszem Żukiem, prezesem AIP była początkiem cotygodniowych spotkań ludzi związanych z programem Polska Przedsiębiorczą, które prowadził TVN Biznes.

Zobacz!

TVN Biznes, 05.08.2008

AIP wychodzi na ulicę.

Na deptaku w Lublinie Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przedstawiał zalety funkcjonowania firm pod swoimi skrzydłami. Przechodniów do założenia firmy zachęcali także obecni beneficjenci tamtejszego inkubatora.

Zobacz!

Radio Er, 05.08.2008

Rośnie inkubator na UMK w Toruniu.

Pierwszy toruński inkubator funkcjonujący przy Wyższej Szkole Bankowej powstał ponad 2 lata temu i należy do sieci 31 AIP w Polsce. Nowa jednostka AIP przy UMK została założona w lutym tego roku.

Zobacz!

Gazeta Pomorska, 4.08.2008

„Załóż firmę na wakacje”

Według szefowej inkubatora przy Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczośc i – Anny Brzęskiej, wakacje są dobrym czasem na ożywienie w polskiej przedsiębiorczości – nie ma zajęć, jest czas na praktyczne pomysły na biznes. Akcja AIP „Załóż firmę na wakacje” potrwa jeszcze do końca września.

Zobacz!

Express Bydgoski, 05.08.2008

Czy Polacy są przedsiębiorczy?

Justyna Gaj, Dyrektor Generalna Fundacji Polska Przedsiębiorcza mówi o konieczności reform w polskiej edukacji dla potrzeb rynku. O nowym podejściu do przedsiębiorczości – budowaniu biznesu na pasji.

Zobacz!

Edunews.pl, 07.08.2008

Od startu do giełdy.

W kolejnym programie z serii związanych z Polską Przedsiębiorcza, z Andrzejem Nierychło(TVN Biznes) rozmawiał Michał Lisiecki - prezes zarządu Platformy Mediowej Point Group i członek rady projektu Polska przedsiębiorcza.

Zobacz!

TVN Biznes, 08.08.2008

Inter Continental sponsorem AIP.

Magazyn Świat Hoteli informuje, że Inter Continental Hotel przygotował specjalna ofertę dla AIP w postaci zniżek za wynajem powierzchni biurowych dla młodych przedsiębiorców.

Zobacz!

Świat Hoteli, 09.08.2008

Innowator Mazowsza.

O konkursie "Innowator Mazowsza" mówi Mariusz Frankowski z Urzędu Marszałkowskiego. Podczas rozmowy wspomina o podobnej akcji "Innowatorzy" organizowanej przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Zobacz!

Info - Warszawa, 11.08.2008

Firmowy wolontariat.

Wolontariat w firmach cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Duże przedsiębiorstwa i Instytucje prowadzą politykę prospołeczną np. Eurobank S.A. wspiera Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Zobacz!

Metro, 11.08.2008

Własna firma – czy to się opłaca?

Krzysztof Jakubowski, dyrektor Preinkubacji AIP, Piotr Nowiński -Titanum Angel Group i Michał Skrocki, współtwórca portalu 100ludzi.pl byli gośćmi programu Kawa czy Herbata.

Zobacz!

TVP - Kawa czy Herbata, 12.08.2008

Wrocław nie marnuje czasu w wakacje.

Krzysztof Jakubowski, dyrektor Preinkubacji AIP, Piotr Nowiński -Titanum Angel Group i Michał Skrocki, współtwórca portalu 100ludzi.pl byli gośćmi programu Kawa czy Herbata.

Zobacz!

TVP - Kawa czy Herbata, 12.08.2008

Własna firma – czy to się opłaca?

Wrocławski AIP przeżywa prawdziwe wakacyjne oblężenie – młodzi ludzie chcą założyć swój własny biznes

Zobacz!

Gazeta Wrocławska, 14.08.2008

Piątki w indeksie, czy doświadczenie?

O różnych aspektach studenckiego życia – siedzeniu w książkach, na praktykach, czy założeniu swojej własnej firmy można przeczytać w Gazecie Wyborczej. Andrzej Głowacz wybrał tą ostatnią opcję, założył firmę ANC Technologies w krakowskim inkubatorze.

Zobacz!

Gazeta Wyborcza Kraków, 14.08.2008

Płace oczami biznesu

Tematem rozmowy w programie 90 minut TVN CNBC Biznes, której gościem był między innymi Mariusz Turski, wiceprezes AIP, były rosnące płace, sytuacja pracowników i pracodawców.

Zobacz!

TVN CNBC Biznes, 19.08.2008

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Anna Łuszcz - BZ WBK, mówiła w programie Wiktora Legowicza o problemie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zobacz!

TV Biznes, 20.08.2008

Ludziarnia

Agata Gadzinowska i Natalia Goncerzewicz założyły firmę Ludziarnia przy AIP w Toruniu. Początkowo miało to być biuro matrymonialne, ale w rezultacie klientami firmy mogą być osoby szukające nowych znajomości.

Zobacz!

Gazeta Pomorska 20.08.2008

Poukładają klientowi dokumenty!

Michał Łassa i Michał Debek, których wspiera AIP w Bydgoszczy postanowili założyć firmę, w której będą archiwizowane stare i nowe dokumenty potencjalnych klientów..

Zobacz!

Gazeta Pomorska, 20.08.2008

W Poznaniu młodzi przedsiębiorcy szkolą się za darmo

Poznański AIP ogłosił nabór na szkolenie „Strategia rozwoju Twojej firmy w oparciu o fundusze UE”. Udział w warsztatach mogą wziąć wszyscy przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność nie dłużej niż trzy lata. Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych mija 15.09.2008!!

Zobacz!

Metro, 25.08.2008

O potrzebie finansowej edukacji

Marcin Staniewicz z Narodowego Banku Polskiego opowiada o zaangażowaniu NBP w Program Polska Przedsiębiorcza.

Zobacz!

TV Biznes, 26.08.2008

Karta czy banknot?

Mariusz Turski, wiceprezes Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości opowiada o nowoczesnych formach płatności w porannym programie Kwa czy Herbata.

Zobacz!

TVP – Kawa czy Herbata, 26.08.2008

Czym jest AIP?

Mariusz Turski wiceprezes Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości opowiada w programie Andrzeja Nierychło o testowaniu biznesu w inkubatorze.

Zobacz!

TVN Biznes, 26.08.2008

Dotyk Anioła

Masz pomysł na biznes? Nie masz pieniędzy na jego rozwój? Pamiętaj, że istnieją anioły, które mogą czuwać na Tobą i Twoim biznesem.

Zobacz!

Kariera, 26.08.2008

Młody biznes rośnie nam w oczach

Dlaczego warto założyć firmę w AIP? Jak pozyskać dofinansowanie? Gdzie się zgłosić i z kim warto porozmawiać o środkach unijnych? Odpowiedzi na te i inne pytania w artykule "Młody Biznes rośnie nam w oczach".

Zobacz!

Gazeta Wyborcza, 26.08.2008

Biznes z kuferka

Kamila Kamola prowadzi dziś firmę pod skrzydłami toruńskiego AIP i marzy o otworzeniu sieci sklepów z kolczykami, bransoletkami, naszyjnikami.

Zobacz!

Gazeta Pomorska, 27.08.2008