Załóż firmę w AIP WSISiZ!
5 Edycja Konkursu na Biznesplany
Cambridge Python
Obecnie znajdujesz się: Strona główna / AIPtech / Media o AIP / Media o AIP 25 czerwca - 17 lipca 2008 r

Media o AIP 25 czerwca - 17 lipca 2008 r

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, niedziela, 27 lipiec 2008

Raport z Polski

Pasją polskich studentów staje się zakładanie firm. Co drugi student myśli o założeniu własnej działalności a pomagają im w tym Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. W materiale o swoich biznesach mówili przedstawiciele firm Active Group i Edumedic.

Zobacz!

TVP Info, 12.07.2008

Biznes - Walker

Relacja ze spotkania z cyklu Johnnie Walker Biznes Mixer 10 Kroków do Biznesu w Sopocie, którego gościem był Maciej Federowicz założyciel firmy Gino Rossi.

Zobacz!

Biznes Trójmiejski, 25.06.2008

Trendy Savoir-Vivre

Kto może mieć wpływ na wzrost kultury w biznesie? Nadzieją jest młoda kadra, która coraz częściej docenia wagę dobrego zachowania. Według Marka Urbana z firmy IMP Szkolenia z lubelskiego inkubatora złe zachowanie zaczyna się już w szkole, gdzie brakuje dobrych wzorców do naśladowania.

Zobacz!

Marketing and More, 01-07-2008

Załóż firmę na wakacje

Wakacje do najlepszy czas na założenie firmy. AIP funkcjonujący przy Politechnice Częstochowskiej zachęca młodych ludzi do wypróbowania własnych sił w biznesie nawet w czasie wakacji.

Zobacz!

Życie Częstochowskie, 11.07.2008

Gadające autobusy MZK

MZK w Toruniu ułatwia życie niewidomym i niedowidzącym pasażerom. Tomasz Wiśniewski, laureat IV edycji Konkursu na Biznesplany oraz Mirosław Boniewicz zaprojektowali urządzenia emitujące sygnały dźwiękowe, informujące o numerze linii autobusowej.

Zobacz!

Gazeta Wyborcza Trójmiasto, 14-07-2008

Multimilioner pomaga młodym wilkom

Fundusz AIP Seed Capital ma za sobą pierwszą inwestycją. Beneficjentem funduszu została firma 100ludzi.pl. Inwestorem AIP Seed Capital jest Tad Witkowicz przedsiębiorca ze Stanów Zjednoczonych.

Zobacz!

Gazeta Polska, 16-07-2008

A na koniec ozdobi ściany

Aleksandra Kasiorkiewicz-Demko zajmuje się aranżacją wnętrz. Jej firma, którą prowadzi w toruńskim inkubatorze, zajmuje się projektowaniem przebudowy wnętrz, ich umeblowaniem i ozdobieniem.

Zobacz!

Gazeta Pomorska, 16-07-2008

Poznań przedsiębiorczy

Przedstawiciele Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości zaprezentowali strategię rozwoju przedsiębiorczości dla Poznania i regionu. Główne założenia strategii to przeprowadzenie zajęć z przedsiębiorczości dla uczniów i studentów.

Zobacz!

Gazeta Wyborcza Poznań, 17-07-2008

Przedsiębiorczy Poznań dla młodych i kreatywnych

Prezydent Poznania Ryszard Grobelny oraz Piotr Florek, Wojewoda Wielkopolski odebrali strategię „Przedsiębiorczy Poznań” – dokument, który ma przyczynić się do rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych poznaniaków.

Zobacz!

Polska Głos Wielkopolski, 17-07-2008