Załóż firmę w AIP WSISiZ!
5 Edycja Konkursu na Biznesplany
Cambridge Python
Obecnie znajdujesz się: Strona główna / AIPtech / Media o AIP / Media o AIP 1 - 19 czerwca 2008 r

Media o AIP 1 - 19 czerwca 2008 r

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, poniedziałek, 23 czerwiec 2008

Młodzi w biznesie

Rozstrzygnięto konkurs na biznesplany organizowany przez AIP Toruń. Zwycięzcy niebawem podpiszą umowy z inkubatorem.

Zobacz!

Gazeta Pomorska Toruń, 17.06.2008

Praca na wakacje…

AIP przy GWSP w Chorzowie ogłosił akcję „Załóż firmę na wakacje”. Młodzi ludzie w wakacje szukają pracy, wyjeżdżają za granicę. Równie dobrze mogą zakładać własne firmy – mówi Anna Brzęska z tamtejszego inkubatora.

Zobacz!

Gazeta Wyborcza Katowice, 17.06.2008

Bankowa to dobry wybór

„Po piąte sukces na rynku pracy” – sprawdzenie własnego biznesu oferuje Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości funkcjonujący przy Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Zobacz!

Nowości, 17.06.2008

Studenci w biznesie

Projektowanie biżuterii, promocja utalentowanych młodych sportowców oraz opieka nad grobami – oto wachlarz działalności nowopowstałych firm, których właściciela swoje marzenia będą realizowali w inkubatorze przy WSB w Toruniu.

Zobacz!

Gazeta Pomorska Toruń, 18.06.2008

Firma nawet zapali znicz

Nowi beneficjenci, nowe pomysły. W AIP WSB w Toruniu powstały nowe firmy. Bartek Podolski będzie opiekował się grobami, Agata Gadzinowska i Natalia Goncerzewicz stworzą biuro integrujące ludzi – „Ludziarnia”.

Zobacz!

Nowości, 18.06.2008

Jak biznesmen z naukowcem

Rozwój uczelni możliwy jest we współpracy z gospodarką – zgodnie twierdzą przedstawiciele lubelskich uczelni. A gdzie pomocy mogą szukać studenci? „Chcemy pomagać studentom, którzy mają dobre pomysły i chcą je wcielać w życie” – mówi Michał Przepiórka, dyrektor AIP Lublin.

Zobacz!

Dziennik Wschodni, 19.06.2008

Dzieła na ścianach

Dekorowanie wnętrz oryginalnymi malowidłami, freskami i mozaikami, to działalność firmy „In & uot. Manufaktura wyobraźni”, którą prowadzi w toruńskim inkubatorze Anna Makowska.

Zobacz!

Nowości, 19.06.2008

WSPA – studia u lidera

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji zajmująca pierwsze miejsce w rankingach Rzeczpospolitej i Perspektyw zapewnia studentom komfortowe warunki nauki. Studentom chcącym rozwijać swoje pomysły biznesowe z pomocą przychodzi Akademickie Inkubator Przedsiębiorczości, funkcjonujący przy uczelni.

Zobacz!

Polska Kurier Lubelski, 19.06.2008

Dowiedzieli się, jak pozyskiwać pieniądze z Unii

„Tak wiele, za tak niewiele” – pod takim hasłem odbyła się konferencja zorganizowana przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w Lublinie. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się wszystkiego na temat pozyskiwania funduszy europejskich.

Zobacz!

Wspólnota Regionalna, 11.06.2008

Najlepsze pomysły

Już po raz czwarty rozdano nagrody w Konkursie na Biznesplany Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Podczas konferencji finałowej ogłoszono wyniki badań Indeks Przedsiębiorczości, według których ponad 60% studentów IV i V roku chce założyć własną firmę.

Zobacz!

Magazyn BCC, 01.06.2008

10 kroków do biznesu

Johnnie Walker Biznes Mixer 10 kroków do biznesu to seria spotkań w największych miastach Polski, na których przedstawicie świata biznesu przekazują w nowatorski sposób młodym ludziom jak osiągnąć sukces w biznesie. II edycja programu przeszła już do historii.

Zobacz!

Motyw, 01.05.2008