Załóż firmę w AIP WSISiZ!
5 Edycja Konkursu na Biznesplany
Cambridge Python
Obecnie znajdujesz się: Strona główna / AIPtech / Media o AIP / Media o AIP 19-26 maja 2008 r

Media o AIP 19-26 maja 2008 r

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, poniedziałek, 2 czerwiec 2008

Biznes przed południem

Marcin Nowacki i Łukasz Piwowarczyk przedstawiciele marki Johnnie Walker Red Label w cotygodniowej audycji Biznes Przed Południem w Radio Warszawa mówili o programie Johnnie Walker Biznes Mixer – 10 Kroków do Biznesu.

Zobacz!

Radio Warszawa, 21.05 2008

Moda na przedsiębiorczość

O nowej modzie, jaka szerzy się wśród studentów można było usłyszeć w Radio Kampus. Studenci chcą zakładać własne firmy a wnioski takie można wysunąć po ilości nadesłanych prac w czwartej edycji Konkursu na Biznesplany organizowanego przez AIP.

Zobacz!

Radio Kampus, 30.04.2008

Start w inkubatorze

Czy można zrobić biznes na pasji? Paweł Lipiński i Ela Chłopik przekonują, że tak. Prowadzą firmę (www.dageki.pl) w inkubatorze przy WSB w Toruniu. O korzyściach współpracy z inkubatorem mówi także Michał Ławniczak, który także w toruńskim inkubatorze prowadzi agencję OFF SIDE.

Zobacz!

Gazeta Pomorska, 26.05.2008

Nie krzyczą „bambus”…

Kasia Kanda, której korzenie sięgają Kongo, z powodzeniem prowadzi firmę Exact w inkubatorze w Białymstoku. Firma organizuje imprezy inspirowane afrykańską kulturą.

Zobacz!

Gazeta Wyborcza Warszawa, 24.05.2008

Fundusze z inkubatorem

Na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyło się szkolenie w ramach projektu „Wmiksuj się w Fundusze Europejskie”. Szkolenie poprowadził Radek Ratajczak, dyrektor WSG w Bydgoszczy.

Zobacz!

Express Bydgoski, 23.05.2008

Młode wilki w biznesie

O własnej firmie marzy coraz więcej polskich studentów. Z pośród 300 przepytanych przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości aż 60% chce założyć własną firmę a tylko 25% chce pracować w korporacji.

Zobacz!

Super Nowości, 23.05.2008

Sonda przewodnikiem niewidomych

IV edycja Konkursu na Biznesplany zakończona sukcesem. Zwycięzcami zostali: Tomasz Wiśniewski z Torunia, Artur Janus z Szydłowa i Natalia Papała z Warszawy. Podczas finału konkursu ogłoszono Indeks Przedsiębiorczości, według którego aż 60% studentów chce założyć własną firmę.

Zobacz!

Życie Warszawy, 21.05.2008

Największe w Polsce targi inżynierów

Ponad 150 firm uczestniczyło w XI Trójmiejskich Targach Pracy, które odbyły się na Politechnice Gdańskiej. Wśród wystawców znalazł się inkubator przedsiębiorczości funkcjonujący przy Uniwersytecie Gdańskim.

Zobacz!

Polska Dziennik Bałtycki, 20.05.008

AleBobas wyróżniony

Kamil Słabosz i Łukasz Schabowski z Częstochowy zostali laureatami konkursu na Biznesplany. Ich pomysł AleBobas znalazł się w pierwszej 10 najlepszych studenckich pomysłów.

Zobacz!

Polska Dziennik Zachodni, 19.05.2008

Akademicki inkubator – kuźnia menedżerów

O jednym z pierwszych inkubatorów w sieci AIP – inkubatorze przy Uniwersytecie Gdańskim mówi wicedyrektor Dawid Kentzer.

Zobacz!

Polska Dziennik Bałtycki, 19.05.2008