Załóż firmę w AIP WSISiZ!
5 Edycja Konkursu na Biznesplany
Cambridge Python
Obecnie znajdujesz się: Strona główna / AIPtech / AIP WSISiZ / Firmy / Active Group

Event Planet

Dodane przez: Piotr Nowiński, wtorek, 25 wrzesień 2007

Zajmujemy się organizacją imprez, eventów, szkoleń m.in. Integracyjnych, wyjazdów. Staramy się sprostać potrzebom rynku ciągle rozbudowując zaplecze naszej firmy i udoskonalając nasze usługi.

Nasze sukcesy poparte są wieloletnim doświadczeniem jej pracowników i założycieli. Event Planet zajmuje się wszystkim co jest związane ze zdrowym i aktywnym trybem życia. Działamy w kilku płaszczyznach. Chcemy, by każda osoba, której świadczymy nasze usługi w przyszłości z radością i uśmiechem na twarzy wspominała czas spędzony z nami.

Kreujemy 3 marki:
Marka Business zajmuje się organizacją: konferencji, spotkań firmowych, szkoleń, seminariów, warsztatów, imprez okolicznościowych, turystyki biznesowej, targów, wystaw, wernisaży, aukcji oraz pokazów i prezentacji.

Marka Fun to usługi eventowe i organizacja: imprez tematycznych, wyjazdów integracyjno-rekreacyjnych, pikników, festynów, gier i zabaw team buildingowych.

Marka Consulting skupia się na prowadzeniu szkoleń miękkich dla pracowników firm m.in. w zakresie technik sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji, komunikacji interpersonalnej i autoprezentacji.

Event Planet
www.event-planet.pl