Załóż firmę w AIP WSISiZ!
5 Edycja Konkursu na Biznesplany
Cambridge Python
Obecnie znajdujesz się: Strona główna / AIPtech / Partnerzy / Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem

WSZP

Dodane przez: Katarzyna Woźniak, środa, 9 kwiecień 2008

Kilka słów o uczelni:

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem jest uczelnią niepubliczną, która kształci zarówno na studiach pierwszego stopnia jak dysponuje szeroką ofertą studiów podyplomowych.

Studia licencjackie:
Socjologia . Zarządzanie Personelem . Media i Komunikacja . Zarządzanie . Bezpieczeństwo Narodowe

Studia Podyplomowe:
Zarządzanie Działem Kadr . Zarządzanie Personelem . Zarządzanie Zasobami Ludzkimi . Doradztwo Personalne i Zawodowe . Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych . BHP . Bezpieczeństwo Narodowe . Ratownictwo Kryzysowe

Dlaczego warto się u nas kształcić?

Program studiów stale poddawany jest aktualizacji, dzięki czemu na bieżąco odzwierciedla najnowsze koncepcje, praktyki i metody, stosowane we współczesnym świecie biznesu.

Wysoce motywujące zajęcia wyzwalają w studentach kreatywność i odkrywczość oraz skupiają ich działania na pogłębieniu już zdobytej wiedzy i umiejętności.

Absolwenci i studenci mogą korzystać z pomocy działającego na Uczelni – Akademickiego Biura Karier. Szkoła organizuje liczne warsztaty i szkolenia, które pomagają młodym ludziom w planowaniu własnej kariery zawodowej. Każdy student oraz absolwent może korzystać nieodpłatnie z konsultacji z Doradcą Zawodowym.

Szkoła ma bardzo dobrą opinię wśród pracodawców jako uczelnia kształcąca w profesjonalny sposób, adekwatny do potrzeb rynku pracy i do zmieniających się wymogów.

Uczelnia organizuje także cykliczne spotkania z ludźmi mediów, kultury i polityki. To na nich studenci oraz wszystkie zainteresowane osoby mają okazję poznać specyfikę pracy dziennikarza, fotografika, warsztat stylistów wizerunku, itp.

Rekrutacja:

Nabór odbywa się dwa razy w roku: na semestr letni (do końca lutego) oraz na semestr zimowy (do końca września).
Więcej informacji oraz wykaz niezbędnych dokumentów jak również informacje o wszystkich dniach otwartych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.wszp.edu.pl lub pod numerem 22 855 49 16.

Dane teleadresowe:

e-mail. rekrutacja@wszp.edu.pl
www.wszp.edu.pl
biurokarier@wszp.edu.pl
ul. Dereniowa 52/54
02-776 Warszawa