Załóż firmę w AIP WSISiZ!
5 Edycja Konkursu na Biznesplany
Cambridge Python
Obecnie znajdujesz się: Strona główna / AIPtech / Partnerzy / Cambridge Python

Cambridge Python

Dodane przez: Piotr Nowiński, wtorek, 11 wrzesień 2007
Logo Cambridge Python

CambridgePython to wyjątkowa okazja, aby sprawdzić swój pomysł, dopracować go i otrzymać niepowtarzalną możliwość realizacji go przy udziale inwestorów kapitałowych. CambridgePython to nie tylko poszukiwania wielkich rozwiązań, to przede wszystkim inicjatywa na rzecz kreatywności biznesowej i przedsiębiorczości.

AIPtech - Cztery Warszawskie inkubatory wspierają projekt CambridgePython na wszystkich etapach organizacji.

Etap 1: Information&Inspiration.

  1. Wspólna promocja CambridgePython i Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów (OWTB) - Edycji III, dotychczas wyłącznej inicjatywy AIPtech. Materiały i informacje na temat OWTB można znaleźć na stronie /dz_szk_owtb.htm
  2. Współ-organizacja konferencji inaugurujących Otwarte Warsztaty Tworzenia Biznesplanów Edycja III (OWTB).

Etap 2: Improvement.

  1. Integralną częścią tej Edycji OWTB jest koordynacja i pomoc w tworzeniu Biznesplanów pod CambridgePython. Inkubator AIPtech zapewni pomoc i wsparcie autorytetów oraz wiedzę merytoryczną patronów, organizatorów projektu CambridgePython.
  2. AIPtech zapewnia możliwość konsultacji i dopracowania swoich Biznesplanów.

Etap 3: Investment.

  1. Najlepsze i najlepiej opracowane Biznesplany zgodnie z ideą konkursu przedstawione zostaną Inwestorom. AIPtech wspierać będzie fazę "start-up" projektów poprzez oferowanie usług konsultingowych, infrastrukturę i wiedzę merytoryczną.
  2. Bardzo dobrze przygotowane merytorycznie Biznesplany nie wybrane przez Inwestorów również mogą zostać przetestowane w Inkubatorze AIPtech. AIPtech to program wspierania przedsiębiorczości, którego celem jest możliwie uproszczenie procedur zakładania firmy i konieczności ponoszenia kosztów związanych z tzw. "barierą wejścia". Szczegóły tego, jak założyć Firmę w Inkubatorze AIPtech znajdziesz na stronie
  3. Dzięki bliskiej współpracy AIPtech z Business Center Club (BCC), organizacjami i środowiskami biznesowymi, korporacjami finansowymi, bankami, możliwe jest poszukiwanie inwestora za naszym pośrednictwem.
  4. AIPtech to także bogaty program szkoleń dla Przedsiębiorców, a także dynamicznie rozwijająca się społeczność, bazująca na wspólnej wymianie doświadczeń. Poprzez udział w Otwartych Warsztatach Tworzenia Biznesplanów i w inicjatywie CambridgePython możesz stać się jej częścią już dziś.