Załóż firmę w AIP WSISiZ!
5 Edycja Konkursu na Biznesplany
Cambridge Python
Obecnie znajdujesz się: Strona główna / AIPtech / Partnerzy / Indeks

Partnerzy

Dodane przez: Piotr Nowiński, wtorek, 11 wrzesień 2007

Cambridge Python

Logo Cambridge Python

CambridgePython to wyjątkowa okazja, aby sprawdzić swój pomysł, dopracować go i otrzymać niepowtarzalną możliwość realizacji go przy udziale inwestorów kapitałowych. CambridgePython to nie tylko poszukiwania wielkich rozwiązań, to przede wszystkim inicjatywa na rzecz kreatywności biznesowej i przedsiębiorczości.

AIPtech - Pierwszy w Polsce Akademicki i Technologiczny Inkubator Przedsiębiorczości, Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania (WIT), działającej pod auspicjami PAN wspiera projekt CambridgePython na wszystkich etapach organizacji.

Szczegóły

Polska Przesiębiorcza

Misją Polski Przedsiębiorczej jest odkrycie narodowej cechy Polaków - przedsiębiorczości oraz wypracowanie nowej jakości w kreowaniu przedsiębiorczości. Wyzwolenie jej i zagospodarowanie w sposób, który przyczyni się do sukces naszego kraju i rozwoju wielu obszarów życia.

W Polsce istnieje już wiele działań w tym kierunku jednak są one rozproszone. Program będzie miał za zadanie integrować projekty skierowane na rozwój przedsiębiorczości, wpierać je merytorycznie i technicznie, ale przede wszystkim powinien oddziaływać na mentalność i promować przedsiębiorczość w naszym kraju.

Szczegóły

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem

Kilka słów o uczelni:

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem jest uczelnią niepubliczną, która kształci zarówno na studiach pierwszego stopnia jak dysponuje szeroką ofertą studiów podyplomowych.

Studia licencjackie:
Socjologia . Zarządzanie Personelem . Media i Komunikacja . Zarządzanie . Bezpieczeństwo Narodowe

Studia Podyplomowe:
Zarządzanie Działem Kadr . Zarządzanie Personelem . Zarządzanie Zasobami Ludzkimi . Doradztwo Personalne i Zawodowe . Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych . BHP . Bezpieczeństwo Narodowe . Ratownictwo Kryzysowe

Dane teleadresowe:

e-mail. rekrutacja@wszp.edu.pl
www.wszp.edu.pl
biurokarier@wszp.edu.pl
ul. Dereniowa 52/54
02-776 Warszawa

Szczegóły